info@aquapack.ir
09191593833 - 02632730013
 • slider-1.jpg
 • slider-2.jpg
 • slider-3.jpg

اهمیت تصفیه آب

بیش از سه چهارم سطح کره زمین را آب پوشانده است که تنها حدود 2/8 در صد از آب های موجود قابل شرب است.مقدار قابل توجهی از آب های سطح زمین عملا غیر قابل دسترسی است و تنها 0/26 درصد  از آن در رودخانه ها جاری می باشد و یا به صورت دریاچه های آب شیرین و منابع زیر زمینی قرار گرفته اند . امروزه این منابع محدود قابل دسترس در معرض انواع آلودگی های میکروبی و شیمیایی قرار گرفته اند .

ادامه مطلب

فرآیند اسمز معکوس(RO)

اسمز معکوس یکی از شیوه های گسترده جداسازی است که کاربردهای مختلفی دارد .شیرین سازی آب های شور و آب دریا ، جداسازی مواد آلی و سمی از پساب های صنعتی پند مورد مهم استفاده از این تکنولوژی است.شناخت پدیده اسمز معکوس نیازمند شناسایی خاصیت اسمزی است .خاصیت اسمزی به عبور آب از بخش محلول رقیق به بخش محلول غلیظ از درون یک غشاءنیمه تراوا می گویند .

ادامه مطلب

دستگاه تصفیه آب

کاربرد دستگاه تصفیه آب خانگی جهت تامین آب سالم و عاری از کلیه املاح مضر ، سختی ، کلر، نیترات ، جیوه ، آلودگی های میکروبی ، شوری ، رنگ و بوی نامطبوع است .

مرحله اول : فیلتر پلی پروپیلن 5 میکرون با پوسته شفاف جهت حذف گل و لای ، شن و ماسه ، و سایر آلودگی های معلق است.

ادامه مطلب

بیوتروریسم چیست؟

 بیوتروریسم  به عبارت جامع سوء استفاده از میکروارگانیسم ها درجهت تولید جنگ افزار و منتشر کردن عوامل بیولوژیکی یا سمی با هدف رعب و وحشت و هلاکت یا آسیب رساندن به انسان‏‌ها،و نابودی دام ها و گیاهان با قصد و نیت، تهدید و وادار کردن یک دولت برای برآورده کردن خواسته‏ای سیاسی یا اجتماعی.

امروزه در بین جنگ‌افزارهای نوین، سلاح‏‌ها و فن‏آوری میکروبی بیش‏تر از سایرین مورد توجه تروریست ها و ابرقدرت‏‌ها قرار گرفته است.


زیرا:
*از سلاح‏‌های هسته‌یی نمی توان به راحتی بر علیه دشمنان استفاده کرد زیرا تبعات بکارگیری چنین سلاح‏‌هایی آن‏‌چنان گسترده است که قسمت اعظمی از جهان را در بر خواهد گرفت.
*اشعه‌های رادیواکتیو، طوفان اتمی ،گردوغبار اتمی  و اشعه‌های یونیزان را نیز نمی شود استفاده کرد زیرا حوزه وسیعی را آلوده خواهند کرد. طبعاً در این موقع کشور بکار برنده این سلاح‌ها باید پاسخ‏گوی کشورهای همسایه نیز باشد.
*از سوی دیگر سلاح‏‌های شیمیایی را به دلیل مشکلات حمل ،نگهداری و بکارگیری، نیمه عمر کوتاه، خطر نشت، تأثیر محدود و قابلیت ردیابی عامل ترور کننده باعث شده چندان مورد قبول واقع نشوند.

از این رو سلاح‏‌های میکروبی، چه در عرصه جنگی و چه در عرصه تروریستی، وسیله‌ای بسیار مطلوب برای دشمنان شده است. توان تولید بالا، نگهداری راحت، قابلیت انتشار، قابلیت تکثیر برای عوامل میکروبی زنده، دشواری بسیار در ردیابی ، گستردگی عمل‏کرد از انسان تا دام و محصولات کشاورزی و بسیار موارد دیگر.. موجب شده تشکل‏های تروریستی به این فن‏آوری جدید بشدت کشش یابند بدون آن‏که بتوان گناهی را متوجه آن‏‌ها نمود و کشور هدف هرگز نتوانسته ادعا خود را علیه دشمنش به اثبات برساند.

تاثیرات یک حمله بیولوئژیکی به چهار دسته تقسیم می‏‌شوند:
1- فیزیکی:باعث بروز بیماری می شود
2- روانی:بروز ترس و وحشت میان مردم
3- اقتصادی:محدودیت سفر و جابه‏جایی و متوقف شدن فعالیت‏‌های اقتصادی و کسب و کار
4- زیست محیطی:آسیب دیدن انسان‏‌ها، حیوانات، گیاهان، آلوده شدن منابع طبیعی مثل منابع آب
نشانه های حمله بیولوژیکی عبارتند از :
1-وجود اجساد حیوانات مرده به‏ صورت غیرعادی در یک منطقه.
2- احساس تغییر طعم و مزه آب و مواد غذایی.
3- خشک شدن ناگهانی گیاهان.
4- مردن احشام و دام‏‌ها در منطقه.
5- بیمار شدن ناگهانی افراد.
6- مشاهده افراد مبتلا به بیماری با علائم مشترک و به تعداد زیاد.
راه‌های انتشار عوامل بیولوژیک در یک حمله تروریسی
يكي از راه هاي انتشار عوامل بيولوژيك درحمله بیوتروریسم از طریق هوا، آب یا غذا می‌توانند پخش شوند و بیشترین راه‌ها برای انتشارعامل بیماری‌زا از طریق هوا و آلودگی آب آشامیدنی است. تروریست‌ها تمایل به استفاده از عوامل بیولوژیک دارند زیرا تشخیص این عوامل بی‌نهایت مشکل بوده و در چند ساعت یا چند روز ممکن است ایجاد بیماری نکنند. تهديدات بيولوژيكي توسط ميكروب هاي پاتوژن و بيوتوكسين ها ايجاد مي گردند. از مهم ترين عوامل و توكسين هايي كه از طريق آب و مواد غذايي در اهداف بيوتروريستي مورد استفاده قرار مي گيرندبرخی از عوامل بیماری‌زا مانند ویروس آبله می‌توانند از فردی به فرد دیگر منتقل شوند و برخی مانند عامل سیاه زخم این قدرت را ندارند. در حملات بیولوژیک از عواملی استفاده می‌شود که نسبتاً آسان و ارزان بدست آیند و به آسانی منتشر شوند و بتوانند سبب تهدید و وحشت وسیع بعنوان یک سلاح تهاجمی بشوند.
بیوتروریسم بر آب لوله کشی مردم هم نفوذ پیدا کرده است و متاسفانه آب داخل لوله کشی‌ها حاوی کلر است که متاسفانه اولین سلاح شیمیایی در جنگ جهانی کلر بود و همه دانشمندان می‌دانند که کلر سم است ویکی ازدلایل بالا بودن آمار سرطان و بیماری‌های گوارشی و دیابت به شمار می آید.

تغذیه غلط مردم و نفوذ بیوتروریسم درانبارهای مواد غذایی همچون روغن‌های مورد استفاده مردم .باید دلیل این سوال را که چرا باید روغن‌ زیتون و کنجد و ورغن‌های حیوانی جای خودشان را به روغن نباتی و مایع دهند که نه تنها ارزش غذایی ندارند بلکه برای سلامتی بدن هم مضر است، چرا باید قیمت یک روغن کنجد یا زیتون حدود 40 هزار تومان باشد و قیمت روغن‌های مایع حدود 5 الی 6 هزار تومان و این همان تغییر گرایش مصرف مردم و نفوذ بیوتروریسم است.


یکی ازمهم ترين اقدامات در پيشگيري و كنترل تهديدات بيولوژيكي ناشي از موادغذايي رعايت اصول بهداشت آب و مواد غذايي در هنگام حملات بيولوژيك است.

شما می توانید با خرید یک دستگاه تصفیه آب استاندارد از آب آلوده در امان باشید و مطمعن باشید که آب فقط آب است.

فروشگاه پاکاب صنعت البرز آماده خدمتگزاری به شما هموطنان عزیز می باشد.

برای ارسال نظر کلیک کنید
 • نظری ارسال نشده است

نشان شده ها

 • نظری ارسال نشده است

مورد علاقه ها

 • نظری ارسال نشده است
نوشته شده در 02/04/1395, 12:24 توسط مدیر اصلی
بیوتروریسم-چیست؟  بیوتروریسم  به عبارت جامع سوء استفاده از میکروارگانیسم ها درجهت تولید جنگ افزار و منتشر کردن عوامل بیولوژیکی یا سمی با هدف رعب و وحشت و هلاکت یا آسیب رساندن به انسان‏‌ها،و نابودی دام ها و گیاهان با قصد و نیت، تهدید و وادار کردن یک دولت برای...
روش نصب دستگاه پیش تصفیه
کاتالوگ راهنمای نصب دستگاه تصفیه آب خانگی
کاتالوگ راهنمای نصب دستگاه تصفیه آب صنعتی

 

امروز1
دیروز2
هفته26
ماه82
کل بازدیدها10426
تعداد اعضاء
287
تعداد مطالب
104
تعداد لینک ها
1
تعداد مرور مطالب
274643

گالری تصاویر

6000GPD-1.jpg4500GPD-3.jpg4500GPD-1.jpg4500GPD-2.jpg9000GPD-1.jpg9000GPD-2.jpg

سرپرستی فروش وامور جذب نمایندگی استان البرز

 • آدرس دفتر البرز -کرج -بلوار طالقانی جنوبی-چهار راه کارخانه قند -جنب مسجد -ساختمان شهدا -طبقه 1-واحد3
 • تلفن دفتر مرکزی: 02 31 77 32 026
 • آدرس فروشگاه : البرز -کرج -هفت تیر جنب کنار گذر .خیابان ملک زاده،(چهارصد دستگاه) ساختمان 3 فرهنگیان تصفیه اب بابایی
 • تلفن فروشگاه: 14 - 13 00 73 32 026
 • تلفکس: 02 31 77 32 026
 • موبایل: 33 38 159 0919

کلیه حقوق این سایت محفوظ است. طراحی سایت؛ سئو و بهینه سازی توسط: آرمان وب