کاهش وزن با مصرف آب قلیایی

مهم ترین و آسان ترین راه برای سرعت بخشی به کاهش وزن

آبرسانی مداوم است. آب خوردن باعث ایجاد احساس سیری می شود وباعث می شود میل به خوردن غذا کمتر شود. آب یونیزه قلیایی سوخت و ساز بدن را افزایش می دهد .نوشیدن آب قلیایی باعث کاهش اشتها می شود و کمک می کند چربی های ذخیره شده زیر پوست وارد چرخه سوخت و ساز شوند. آب یونیزه قلیایی بدلیل حجم کم مولکول ها و یا به اصطلاح سبک بودن به سریعتر نفوذ کرده و از گرفتگی رگ ها و تجمع چربیها جلوگیری می کند و همچنین با حلالیت بالا هضم و گوارش غذا را افزایش می دهد هر فرآیندی در بدن شما مواد زائدی می سازد که اگر از این محیط خارج نشوند می توانند حالت اسیدی شدیدی به بافت ها و اندام ها بدهند.پسماندهای اسیدی به وسیله خون در کل بدن در جریانند و وظیفه دفع این ها به عهده کلیه ها و کبد می باشد که این پسماندهای اسیدی را از طریق ادرار دفع می کند یا اینکه به ذخیره های چربی تبدیل شوند به

خاطر مقدار زیاد غذاها و آشامیدنی های اسیدی و آبی که مصرف می کنیم این اسید به جای اینکه از راه کلیه ها و کبد دفع شود به صورت ذخیره های چربی نگهداری می شود . این ذخیره های چربی در بدن انبار می شوند . این چربی از یک نظر زندگی ما را نجات می دهد چرا که اندام های حیاتی بدن ما را از تاثیرات مضر پسماند های اسیدی در امان نگه می دارد.در نتیجه آب قلیایی به دفع مواد سمی کمک می کند و نیاز بدن را به ایجاد سلول های چربی برطرف می سازد . و با پاکسازی مواد زائد حاصل از متابولیسم کاهش وزن را تسریع می بخشد دربدن افراد چاق نسبت به افرادی که تناسب اندام دارند درصد آب کمتری وجود دارد. افرادی که قبل از غذا آب یونیزه قلیایی می نوشند در هر وعده به طور متوسط 75 کالری کمتر دریافت می کنند.
پس از مصرف یک مدت کوتاه ازآب یونیزه هضم بهتری را تجربه می کنید .دستگاه گوارش قسمت بسیار مهمی از بدن ماست و با پاک نگه داشتن روده خود با مصرف آب یونیزه قلیایی به فعالیت های عمومی بدن خود کمک می کنیم. کسانی که در حین ورزش آب یونیزه قلیایی مصرف می کنند باعث کاهش وزن بیشتر وافزایش عملکردهای عضلانی می شود.
بهترین و به صرفه ترین راه برای دستیابی به آب خالص خرید یک دستگاه تصفیه آب است.فروشگاه پاک آب صنعت البرز با پیشنهاد بهترین دستگاه تصفیه آب استاندارد آماده خدمتگذاری به شما عزیزان می باشد.

برای ارسال نظر کلیک کنید
  • نظری ارسال نشده است

نشان شده ها

  • نظری ارسال نشده است

مورد علاقه ها

  • نظری ارسال نشده است