info@aquapack.ir
09191593833 - 02632730013
 • slider-1.jpg
 • slider-2.jpg
 • slider-3.jpg

اهمیت تصفیه آب

بیش از سه چهارم سطح کره زمین را آب پوشانده است که تنها حدود 2/8 در صد از آب های موجود قابل شرب است.مقدار قابل توجهی از آب های سطح زمین عملا غیر قابل دسترسی است و تنها 0/26 درصد  از آن در رودخانه ها جاری می باشد و یا به صورت دریاچه های آب شیرین و منابع زیر زمینی قرار گرفته اند . امروزه این منابع محدود قابل دسترس در معرض انواع آلودگی های میکروبی و شیمیایی قرار گرفته اند .

ادامه مطلب

فرآیند اسمز معکوس(RO)

اسمز معکوس یکی از شیوه های گسترده جداسازی است که کاربردهای مختلفی دارد .شیرین سازی آب های شور و آب دریا ، جداسازی مواد آلی و سمی از پساب های صنعتی پند مورد مهم استفاده از این تکنولوژی است.شناخت پدیده اسمز معکوس نیازمند شناسایی خاصیت اسمزی است .خاصیت اسمزی به عبور آب از بخش محلول رقیق به بخش محلول غلیظ از درون یک غشاءنیمه تراوا می گویند .

ادامه مطلب

دستگاه تصفیه آب

کاربرد دستگاه تصفیه آب خانگی جهت تامین آب سالم و عاری از کلیه املاح مضر ، سختی ، کلر، نیترات ، جیوه ، آلودگی های میکروبی ، شوری ، رنگ و بوی نامطبوع است .

مرحله اول : فیلتر پلی پروپیلن 5 میکرون با پوسته شفاف جهت حذف گل و لای ، شن و ماسه ، و سایر آلودگی های معلق است.

ادامه مطلب

کاهش وزن با مصرف آب قلیایی

مهم ترین و آسان ترین راه برای سرعت بخشی به کاهش وزن

آبرسانی مداوم است. آب خوردن باعث ایجاد احساس سیری می شود وباعث می شود میل به خوردن غذا کمتر شود. آب یونیزه قلیایی سوخت و ساز بدن را افزایش می دهد .نوشیدن آب قلیایی باعث کاهش اشتها می شود و کمک می کند چربی های ذخیره شده زیر پوست وارد چرخه سوخت و ساز شوند. آب یونیزه قلیایی بدلیل حجم کم مولکول ها و یا به اصطلاح سبک بودن به سریعتر نفوذ کرده و از گرفتگی رگ ها و تجمع چربیها جلوگیری می کند و همچنین با حلالیت بالا هضم و گوارش غذا را افزایش می دهد هر فرآیندی در بدن شما مواد زائدی می سازد که اگر از این محیط خارج نشوند می توانند حالت اسیدی شدیدی به بافت ها و اندام ها بدهند.پسماندهای اسیدی به وسیله خون در کل بدن در جریانند و وظیفه دفع این ها به عهده کلیه ها و کبد می باشد که این پسماندهای اسیدی را از طریق ادرار دفع می کند یا اینکه به ذخیره های چربی تبدیل شوند به

خاطر مقدار زیاد غذاها و آشامیدنی های اسیدی و آبی که مصرف می کنیم این اسید به جای اینکه از راه کلیه ها و کبد دفع شود به صورت ذخیره های چربی نگهداری می شود . این ذخیره های چربی در بدن انبار می شوند . این چربی از یک نظر زندگی ما را نجات می دهد چرا که اندام های حیاتی بدن ما را از تاثیرات مضر پسماند های اسیدی در امان نگه می دارد.در نتیجه آب قلیایی به دفع مواد سمی کمک می کند و نیاز بدن را به ایجاد سلول های چربی برطرف می سازد . و با پاکسازی مواد زائد حاصل از متابولیسم کاهش وزن را تسریع می بخشد دربدن افراد چاق نسبت به افرادی که تناسب اندام دارند درصد آب کمتری وجود دارد. افرادی که قبل از غذا آب یونیزه قلیایی می نوشند در هر وعده به طور متوسط 75 کالری کمتر دریافت می کنند.
پس از مصرف یک مدت کوتاه ازآب یونیزه هضم بهتری را تجربه می کنید .دستگاه گوارش قسمت بسیار مهمی از بدن ماست و با پاک نگه داشتن روده خود با مصرف آب یونیزه قلیایی به فعالیت های عمومی بدن خود کمک می کنیم. کسانی که در حین ورزش آب یونیزه قلیایی مصرف می کنند باعث کاهش وزن بیشتر وافزایش عملکردهای عضلانی می شود.
بهترین و به صرفه ترین راه برای دستیابی به آب خالص خرید یک دستگاه تصفیه آب است.فروشگاه پاک آب صنعت البرز با پیشنهاد بهترین دستگاه تصفیه آب استاندارد آماده خدمتگذاری به شما عزیزان می باشد.

برای ارسال نظر کلیک کنید
 • نظری ارسال نشده است

نشان شده ها

 • نظری ارسال نشده است

مورد علاقه ها

 • نظری ارسال نشده است
نوشته شده در 02/04/1395, 12:24 توسط مدیر اصلی
بیوتروریسم-چیست؟  بیوتروریسم  به عبارت جامع سوء استفاده از میکروارگانیسم ها درجهت تولید جنگ افزار و منتشر کردن عوامل بیولوژیکی یا سمی با هدف رعب و وحشت و هلاکت یا آسیب رساندن به انسان‏‌ها،و نابودی دام ها و گیاهان با قصد و نیت، تهدید و وادار کردن یک دولت برای...
روش نصب دستگاه پیش تصفیه
کاتالوگ راهنمای نصب دستگاه تصفیه آب خانگی
کاتالوگ راهنمای نصب دستگاه تصفیه آب صنعتی

 

امروز1
دیروز4
هفته30
ماه65
کل بازدیدها10153
تعداد اعضاء
10
تعداد مطالب
104
تعداد لینک ها
1
تعداد مرور مطالب
263242

گالری تصاویر

6000GPD-1.jpg4500GPD-3.jpg4500GPD-1.jpg4500GPD-2.jpg9000GPD-1.jpg9000GPD-2.jpg

سرپرستی فروش وامور جذب نمایندگی استان البرز

 • آدرس دفتر البرز -کرج -بلوار طالقانی جنوبی-چهار راه کارخانه قند -جنب مسجد -ساختمان شهدا -طبقه 1-واحد3
 • تلفن دفتر مرکزی: 02 31 77 32 026
 • آدرس فروشگاه : البرز -کرج -هفت تیر جنب کنار گذر .خیابان ملک زاده،(چهارصد دستگاه) ساختمان 3 فرهنگیان تصفیه اب بابایی
 • تلفن فروشگاه: 14 - 13 00 73 32 026
 • تلفکس: 02 31 77 32 026
 • موبایل: 33 38 159 0919

کلیه حقوق این سایت محفوظ است. طراحی سایت؛ سئو و بهینه سازی توسط: آرمان وب